Dell Precision 7710 - 128 GB - 500 GB SSD
Kód: DELLP7710-7-VR22Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.4 kg |
| EAN: | 0051791348444 |
| Stav: | Repasovaný A |
| Procesor: | Intel® Core™ i7 |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | Skylake (6. generace) |
| Počet jader: | 4 |
| Velikost operační paměti RAM: | 128 GB |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Kapacita úložiště: | 500 GB |
| Typ úložiště: | SSD M.2 NVMe |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Výrobce čipu GK: | NVIDIA® |
| Grafická karta: | NVIDIA® Quadro M4000M |
| Velikost paměti grafické karty: | 4 GB |
| Rozlišení displeje: | 1920 × 1080 |
| Úhlopříčka displeje: | 17.3″ |
| Typ displeje: | IPS LED |
| Povrch displeje: | matný |
| Privacy Screen: | NE |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| WiFi: | ANO |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| Bluetooth®: | ANO |
| Fingerprint: | NE |
| Webkamera: | ANO |
| 4G LTE: | NE |
| 5G: | NE |
| Klávesnice: | počeštěná |
| Numerická klávesnice: | ANO |
| Mechanika: | NE |
| Počet USB celkem: | 5 |
| USB-3.0: | 4 |
| USB Type-C™: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| Mini DisplayPort: | 1 |
| Audio JACK: | ANO |
| Dokovací konektor: | ANO |
| Čtečka karet: | ANO |
| Smart Card: | ANO |
| Hmotnost: | nad 3 kg |
| Model CPU: | i7-6920HQ Processor (8M Cache, 4×2.90/3.80 GHz) |
| Konfigurace úložiště: | 500 GB SSD |
| WiFi karta: | Wifi 5 (802.11ac) |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Rozměry: | 417 x 281 x 28.5 mm |
| Obsah balení: | Napájecí zdroj vč. přívodního kabelu do el. sítě |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.













