Počáteční konfigurace systému

Kód: PKSW-1
199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Součástí služby je aktivace a nastavení profilu uživatele operačního systému Windows a instalace softwarového balíčku: 
  • základní antivirový program Windows Defender (bezplatná licence), 
  • program VLC Player pro práci s multimediálními soubory, 
  • internetový prohlížeč Google Chrome, Mozilla FireFox,
  • bezplatný kancelářský balík Libre Office,
  • archivátor 7-zip, komunikátor Skype.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když si koupíte nový notebook nebo počítač, jako první na vás čeká aktivace uživatelského profilu, nastavení operačního systému a zdlouhavá instalace aplikací, na které jste byli zvyklí. Je vám tato situace dobře známá? Pokud nechcete ztrácet čas, rádi to uděláme za vás a níže uvedené aplikace nainstalujeme do počítače a vy můžete začít hned pracovat.

Zakoupením tohoto produktu získáte počítač nebo notebook s vytvořeným uživatelským profilem Windows bez hesla vč. nastavení operačního systému a instalace posledních aktualizací Windows Update. Kromě toho budou instalovány níže uvedené uživatelsky velmi oblíbené programy s bezplatnou licencí.

Počáteční konfigurace systému

7-zip

Bezplatný software pro archivaci a dearchivaci souborů. Podporuje mnoho formátů souborů, včetně vlastního formátu 7z, ZIP, RAR, GZIP, TAR a mnoho dalších.
Počáteční konfigurace systému

VLC media player

Bezplatný přehrávač multimediálních souborů, který podporuje mnoho různých formátů. Umí přehrát i poškozené soubory a nevyžaduje instalaci dalších kodeků.
Počáteční konfigurace systému

Skype

Software pro komunikaci, který umožňuje uživatelům provádět hlasové a videohovory, chatovat a sdílet soubory přes internet. Skype také nabízí možnosti jako jsou skupinové hovory a firemní funkce, jako je volání na pevné linky a mobilní telefony za poplatek.
Počáteční konfigurace systému

Libre Office - Writer

Program pro tvorbu textových dokumentů. Nabízí mnoho funkcí pro formátování textu, jako jsou nadpisy, seznamy, odstavce a záložky. Umožňuje také vkládání obrázků, grafů a dalších prvků.
Počáteční konfigurace systému

Libre Office - Calc

Tabulkový procesor pro tvorbu tabulek, grafů a výpočtů. Umožňuje uživatelům vytvářet složité výpočty pomocí funkcí a vzorců a také nabízí možnosti formátování tabulek.
Počáteční konfigurace systému

Libre Office - Impress

Program pro tvorbu prezentací s funkcemi pro přidávání obrázků, textů, animací a přechodů mezi snímky.
Počáteční konfigurace systému

Mozilla FireFox

Bezplatný webový prohlížeč s funkcemi, jako je ochrana proti sledování a blokování nebezpečných stránek. Firefox nabízí mnoho funkcí pro přizpůsobení a podporuje moderní webové technologie.
Počáteční konfigurace systému

Google Chrome

Bezplatný a rychlý webový prohlížeč s bezpečnostními funkcemi, synchronizací dat mezi zařízeními a podporou moderních webových technologií.
Počáteční konfigurace systému

Windows Defender

Bezplatný antivirový program, který je součástí operačního systému Windows. Poskytuje základní ochranu proti virům a škodlivému softwaru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: