Dell Precision 7920 Tower
Kód: NW-DELLP7920TWR-1Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 20.4 kg |
| EAN: | 0601818008280 |
| Stav: | Repasovaný A |
| Procesor: | Intel® Xeon® |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 8 |
| Velikost operační paměti RAM: | 192 GB |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Kapacita úložiště: | 1000 GB |
| Typ úložiště: | SSD 2.5″ |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Výrobce čipu GK: | NVIDIA® |
| Grafická karta: | NVIDIA® Quadro P2200 |
| Velikost paměti grafické karty: | 5 GB |
| WiFi: | NE |
| LAN: | 2x 1 GB Ethernet |
| Bluetooth®: | NE |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Počet USB celkem: | 10 |
| USB-3.1: | 8 |
| USB Type-C™: | 2 |
| DisplayPort: | 4 |
| Audio JACK: | ANO |
| Dokovací konektor: | NE |
| RS-232 (COM): | 1 |
| Čtečka karet: | ANO |
| Smart Card: | NE |
| Typ skříně: | Tower |
| Zdroj: | nad 1000 W |
| Hmotnost: | nad 3 kg |
| Model CPU: | Silver 4110 Processor (11M Cache, 8×2.10/3.00 GHz) |
| Konfigurace úložiště: | 1 TB SSD |
| WiFi karta: | NE |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Rozměry: | 218 x 433 x 566 mm |
| Výkon zdroje (W): | 1400 W |
| Obsah balení: | Napájecí kabel |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.











