Dell OptiPlex 790
Kód: DELLOPT790SFF-5Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 0627724111937 |
| Stav: | Repasovaný A |
| Procesor: | Intel® Core™ i3 |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | Sandy Bridge (2. generace) |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 2 |
| Velikost operační paměti RAM: | 8 GB |
| Typ operační paměti: | DDR3 |
| Kapacita úložiště: | 128 GB |
| Typ úložiště: | SSD 2.5″ |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Výrobce čipu GK: | AMD |
| Grafická karta: | AMD Radeon HD 6450 |
| Velikost paměti grafické karty: | 1 GB |
| WiFi: | NE |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| Bluetooth®: | NE |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Počet USB celkem: | 7 |
| USB-2.0: | 7 |
| VGA: | 1 |
| DVI: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| Audio JACK: | ANO |
| Dokovací konektor: | NE |
| RS-232 (COM): | 1 |
| Čtečka karet: | NE |
| Smart Card: | NE |
| Typ skříně: | SFF (Small Form Factor) |
| Zdroj: | do 300 W |
| Hmotnost: | nad 3 kg |
| Model CPU: | i3-2120 Processor (3M Cache, 2×3.30 GHz) |
| Konfigurace úložiště: | 128 GB SSD |
| WiFi karta: | NE |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Rozměry: | 9.26 x 29 x 31.2 cm |
| Výkon zdroje (W): | 240 W |
| Obsah balení: | Napájecí kabel |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.











