Dell Optiplex 7470 All-In-One (AiO) - 32 GB - 256 GB SSD
Kód: DELLOPT7470AIO-1-VR11Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.05 kg |
| EAN: | 0884116340959 |
| Stav: | Repasovaný A |
| Procesor: | Intel® Core™ i5 |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | Coffee Lake Refresh (9. generace) |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 4 |
| Velikost operační paměti RAM: | 32 GB |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Kapacita úložiště: | 256 GB |
| Typ úložiště: | SSD M.2 NVMe |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Výrobce čipu GK: | Intel® |
| Rozlišení displeje: | 1920 × 1080 |
| Úhlopříčka displeje: | 23.8″ |
| Typ displeje: | IPS LED |
| Povrch displeje: | matný |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| WiFi: | ANO |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| Bluetooth®: | ANO |
| Webkamera: | ANO |
| Mechanika: | NE |
| Počet USB celkem: | 6 |
| USB-3.1: | 5 |
| USB Type-C™: | 1 |
| HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Audio JACK: | sluchátka / mikrofon |
| Čtečka karet: | ANO |
| Slot pro uzamčení: | ANO |
| Typ skříně: | All-in-One |
| Zdroj: | do 300 W |
| Model CPU: | i5-9500 Processor (9M Cache, up to 4.40 GHz) |
| Konfigurace úložiště: | 256 GB SSD |
| Grafická karta: | Intel® HD Graphics 630 |
| WiFi karta: | Intel® Dual Band Wireless 8260-AC (802.11a/b/g/n/ac) |
| Operační systém: | Windows 11 Pro (Elektronická licence) |
| Rozměry: | 34.39 x 54.00 x 5.26 cm |
| Obsah balení: | Napájecí kabel |
| Výkon zdroje (W): | 155 W |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.


