HP EliteBook 745 G6 - 32 GB - 4 TB SSD

Kód: HP745G6-2B-VR15
Značka: HP
15 015 Kč 12 409 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Prodloužení záruky
Navýšení operační paměti RAM
Microsoft Office
Antivirus
Usnadnění
Změna operačního systému

AMD Ryzen™ 3 PRO 3300U (2M Cache, 4x 2.1 GHz, up to 3.5 GHz), 32 GB DDR4, 4000 GB SSD M.2 NVMe, 14" IPS LED s rozlišením 1920x1080px (Full-HD), AMD Radeon™ Vega 6, Wifi, Bluetooth®, FingerPrint senzor, Webkamera, bez mechaniky, Windows 11 Pro

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

B Kategorie

Tento produkt spadá do kategorie notebooků s horším stavem šasi. Jedná se pouze o kosmetická poškození, což v praxi znamená, že se na notebooku mohou objevit větší či menší známky běžného používání, škrábance na víku displeje, drobné praskliny způsobené únavou materiálu, apod. Tyto kosmetické nedostatky nebrání běžnému používání počítače, ani neovlivňují jeho výkon. Produkty z kategorie B prodáváme za zvýhodněné ceny.
Repasovaný notebook HP | Počítače24.cz

Hewlett-Packard - kvalita a spolehlivost

HP je americká technologická společnost, která vyrábí počítače, tiskárny a další elektronická zařízení. Jejich produkty jsou spolehlivé a kvalitní, a společnost se snaží minimalizovat svůj dopad na životní prostředí. Repasované počítače a notebooky HP jsou vhodné pro náročné uživatele, kteří potřebují vysokou kvalitu, spolehlivost a bezpečnost.

Repasovaný notebook HP | Počítače24.cz

HP EliteBook - dříč na doma i do kanceláře

O třídu lepší profesionální pracovní notebooky - to jsou notebooky od HP. Šasi z tvrzeného polymeru je obohaceno o pevnou hořčíkovou slitinu, která notebook chrání před nechtěným poškrábáním. Nechybí podpora pro dokovací stanice a antireflexní úprava displeje pro komfortní práci doma, na cestách, v kanceláři. Repasované notebooky řady EliteBook jsou vhodné pro náročné uživatele, kteří potřebují vysokou kvalitu, spolehlivost a bezpečnost.

Repasovaný notebook HP | Počítače24.cz

AMD Ryzen

Procesory jsou typické vyšším počtem jader a vyšší pracovní frekvencí na jádro. Hravě si tak poradí s náročnými úlohami jako hraní nejnovějších her, editace videí, 3D modelování nebo složité výpočetní úlohy. Nedochází u nich k vysokému přehřívání, jako tomu bylo u starších AMD procesorů. Další výhodou je nižší cena oproti konkurenci. Řada Ryzen 5 se hodí pro hráče nebo středně náročnou práci. Ryzeny 7 a 9 potom najdou uplatnění v těch nejnáročnějších provozech. Podívejte se na nabídku našich repasovaných herních počítačů a notebooků.

Repasovaný notebook HP | Počítače24.cz

Operační paměť DDR4

DDR4 je čtvrtá generace vysokorychlostních operačních pamětí RAM. Od starší generace pamětí DDR3 se liší hlavně ve vyšší rychlosti, frekvenci, nižší spotřebě energie a především v konektoru, kterým se připojují do základní desky. Paměťové moduly nelze zapojit do základní desky určené pro typ paměti RAM DDR3 a naopak.

Repasovaný notebook HP | Počítače24.cz

SSD M.2 NVMe - rychlost světla

M.2 NVMe SSD disky jsou velmi oblíbené, a to hlavně díky rychlosti přenosu dat, odolnosti proti vnějším otřesům a spolehlivosti. Jde o pevný disk bez přítomnosti pohyblivých částí, které byly nahrazeny těmi elektronickými. Díky těmto vlastnostem se stal mezi uživateli tou hlavní volbou pro zrychlení počítače. Pracujte rychle a efektivně s pevnými SSD disky M.2 NVMe.

Repasovaný notebook HP | Počítače24.cz

AMD Radeon™ Vega Graphics

Jedná se o integrovaný grafický čip, který je součástí moderních procesorů AMD Ryzen. Čip využívá architekturu Vega, která nabízí solidní výkon v segmentu integrovaných řešení. Poskytuje dostatečný výkon pro běžné úlohy, multimediální aplikace a i některé hry v nižších nastaveních. Karta podporuje moderní technologie jako DirectX 12 a Vulkan. Počítače s integrovanou grafickou kartou jsou vhodnou alternativou pro uživatele, kteří nevyžadují výkon samostatné grafické karty, ale je pro ně důležitá spotřeba energie a výdrž notebooku.

Repasovaný notebook HP | Počítače24.cz

IPS = In Plane Switching

Technologie podsvícení displeje, která se používá v LCD monitorech, televizích a noteboocích. IPS technologie poskytuje vynikající kvalitu obrazu s přesnými barvami a širokými pozorovacími úhly, což je ideální pro všechny, kdo vyžadují vysokou kvalitu obrazu při práci s grafikou, hraní her, sledování filmů a dalších činnostech. Existuje několik technologií podsvícení z nichž každá má své výhody i nevýhody. Více informací o tomto tématu najdete na našem blogu.

 
Repasovaný notebook HP | Počítače24.cz

Surfujte rychleji s WiFi 6

WiFi 6 (neboli 802.11ax) je nejnovější standard pro bezdrátové sítě, který přináší významné zlepšení v rychlosti, propustnosti a spolehlivosti bezdrátového připojení. Jedním z hlavních přínosů WiFi 6 je vylepšení rychlosti přenosu dat, které může dosáhnout až čtyřnásobku rychlosti přenosu dat oproti předchozímu standardu WiFi 5 (802.11ac). Díky všem vlastnostem, které s sebou tato technologie přináší, se WiFi 6 stává ideální volbou do prostředí s velkým počtem počítačů připojených k síti, jako jsou například kancelářské budovy, nákupní centra nebo stadiony.

Repasovaný notebook HP | Počítače24.cz

Připraven pro Windows 11

Windows 11 je nejnovější operační systém od společnosti Microsoft. Nabízí moderní uživatelské rozhraní s novými funkcemi, jako je Centrum pro widgety, virtuální plochy a vylepšený režim hry. Nový design nabízí snadnou navigaci a rychlý přístup ke všem aplikacím a funkcím. Windows 11 také nabízí vylepšené zabezpečení Vašeho počítače.

Repasovaný notebook HP | Počítače24.cz

Připraveno k okamžité práci

Naše repasované notebooky a počítače dodáváme vždy s plnou instalací operačního systému vč. ovladačů systémových zařízení a aktualizací Windows Update. Na Vás bude vytvořit uživatelský profil, provést základní nastavení počítače a instalace oblíbených programů. Pokud chcete, abychom vše udělali za Vás, přiobjednejte službu Počáteční konfigurace systému.

Repasovaný notebook HP | Počítače24.cz

30 dnů na vrácení

U nás se nemusíte bát, že nakoupíte “zajíce v pytli”. Každý, kdo u nás nakoupí má plných 30 dní na to, aby si svůj nový repasovaný notebook nebo počítač pořádně vyzkoušel. V případě, že Vám produkt nebude vyhovovat, bez řečí Vám vrátíme peníze.
Repasovaný notebook HP | Počítače24.cz

Víme co děláme = záruka až 5 let

Protože dobře víme, co děláme a za svojí prací si stojíme, rozhodli jsme se na naše repasované počítače poskytovat základní záruční dobu na skryté vady jako na nové zboží, tedy 24 měsíců. Pokud by Vám to náhodou nestačilo, můžete si záruku prodloužit až na 60 měsíců.

Často kladené otázky:

Jaká je záruka na repasované počítače a notebooky?

Na veškerou repasovanou výpočetní techniku poskytujeme záruku na skryté vady v délce 24 měsíců. Pokud budete mít zájem, můžete si záruku prodloužit až na 5 let.

Jak dlouho vydrží baterie, vztahuje se záruka i na ni?

Všechny baterie testujeme tak, aby notebook při prodeji vydržel pracovat alespoň 60 minut z baterie. Pokud baterie tento parametr nesplňuje, automaticky jí měníme za novou. U nových baterií poskytujeme záruku 24 měsíců na elektroniku baterie a 12 měsíců na kapacitu článků.

Jak správně pečovat o baterii notebooku

Co je součástí balení?

Pokud objednáte repasovaný notebook, je součástí balení notebook, napájecí adaptér a přívodní kabel pro zapojení nabíječky do zásuvky.

Pokud objednáte repasovaný počítač, je součástí balení počítač a napájecí kabel, případně napájecí adaptér a přívodní kabel pro zapojení nabíječky do zásuvky.

Pokud objednáte repasovaný monitor, je součástí balení monitor vč. stojanu, napájecí kabel a video kabel k propojení monitoru s počítačem.

Kde najdu licenční klíč k Windows? Co je to elektronická licence?

Licenční klíč k operačnímu systému Windows se obvykle nachází na nálepce, která je umístěna na počítači nebo notebooku. Nálepka se může nacházet na spodní straně zařízení nebo pod baterií, pokud je baterie odnímatelná.

Elektronická licence je alternativou ke klasickému licenčnímu klíči, který se dnes již téměř nepoužívá. Elektronická licence je přidělena na základě hardwarových informací vašeho počítače a je uložena na serverech Microsoftu. Po případné reinstalaci zařízení a opětovném připojení počítače k internetu tak dojde k automatické aktivaci Windows pomocí digitálního klíče. Licence není přenositelná na jiné zařízení.

Všechny naše počítače a notebooky prodáváme s předinstalovaným operačním systémem Windows 10 nebo Windows 11. Elektronická licence je tak již nainstalována a zařízení je aktivováno a připraveno k použití.

Můžu v počítači nebo notebooku vyměnit operační paměť nebo přidat pevný disk? Nepřijdu o záruku?

Ano, můžete. Otevřením počítače a výměnou komponent nepřicházíte o záruku. I nadále však platí, že se záruka vztahuje jen na hardware zakoupený v našem obchodě. Pokud si například v notebooku vyměníte pevný disk za nový, který vám po chvíli přestane fungovat, nebudeme vám moct tento nový rozbitý disk vyreklamovat.

Co je to repas?

Repas neboli repasovaná výpočetní technika je již dříve používané zařízení. V rámci repase jsou počítače a notebooky kompletně rozebrány za účelem důkladného čištění a testování všech komponentů. Pokud se při testech hardwaru ukážou některé komponenty jako nefunkční, jsou nahrazeny funkčními nebo novými tak, aby bylo možné zařízení i nadále používat a my na něj mohli poskytnout záruku. Repasovaný notebook nebo počítač je tak vhodnou volbou pro ty, kteří hledají levnější alternativu k novým počítačům, ale stále chtějí mít výkonné a spolehlivé zařízení.

Podívejte se, jak u nás probíhá proces repase

Kde nakupujete počítače a notebooky určené k repasi?

Původ těchto zařízení je ve velkých korporátních firmách, které tyto počítače prodávají za účelem obnovy firemního vybavení, které je vyměňováno za novější technologie. Počítače a notebooky určené k repasi vykupujeme z českých nebo zahraničních firem napřímo. Firemní počítače a notebooky jsou vyrobeny tak, aby měly co nejdelší životnost a co největší výkon, proto jsou vhodnou alternativou pro ty, kteří hledají levnější variantu k novým počítačům, ale stále chtějí mít výkonné a spolehlivé zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Repasované notebooky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.5 kg
Stav: Repasovaný B
Procesor: AMD Ryzen™ 3 PRO
Výrobce procesoru: AMD
Počet jader: 4
Velikost operační paměti RAM: 32 GB
Typ operační paměti: DDR4
Kapacita úložiště: 4000 GB
Typ úložiště: SSD M.2 NVMe
Typ grafické karty: integrovaná
Výrobce čipu GK: AMD
Rozlišení displeje: 1920 × 1080
Úhlopříčka displeje: 14″
Typ displeje: IPS LED
Povrch displeje: matný
Dotyková obrazovka: NE
WiFi: ANO
LAN: 1 GB Ethernet
Bluetooth®: ANO
Fingerprint: ANO
Webkamera: ANO
4G LTE: NE
Klávesnice: počeštěná
Numerická klávesnice: NE
Mechanika: NE
Počet USB celkem: 3
USB-3.1: 2
USB Type C™: 1
HDMI: 1
Audio JACK: kombinovaný audio JACK (sluchátka / mikrofon)
Dokovací konektor: ANO
Čtečka karet: ANO
Smart Card: ANO
Hmotnost: do 1,5 kg
Model CPU: 3300U (2M Cache, 4x 2.1 GHz, up to 3.5 GHz)
Konfigurace úložiště: 4000 GB SSD
Grafická karta: AMD Radeon™ Vega 6
WiFi karta: Intel® WiFi 6 (802.11 ax)
Operační systém: Windows 11 Pro (Elektronická licence)
Rozměry: 32.6 x 23.43 x 1.79 cm
Obsah balení: Napájecí zdroj vč. přívodního kabelu do el. sítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: