Fujitsu LifeBook S904
Kód: NW-FUJS904-2Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.49 kg |
| EAN: | 4053026672740 |
| Stav: | Repasovaný A |
| Procesor: | Intel® Core™ i5 |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | Haswell (4. generace) |
| Počet jader: | 2 |
| Velikost operační paměti RAM: | 4 GB |
| Typ operační paměti: | DDR3 |
| Kapacita úložiště: | 128 GB |
| Typ úložiště: | SSD 2.5″ |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Výrobce čipu GK: | Intel® |
| Rozlišení displeje: | 1920 × 1080 |
| Úhlopříčka displeje: | 13.3″ |
| Typ displeje: | IPS LED |
| Povrch displeje: | matný |
| Privacy Screen: | NE |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| WiFi: | ANO |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| Bluetooth®: | NE |
| Fingerprint: | ANO |
| Webkamera: | NE |
| 4G LTE: | NE |
| 5G: | NE |
| Klávesnice: | počeštěná |
| Numerická klávesnice: | NE |
| Mechanika: | NE |
| Počet USB celkem: | 3 |
| USB-3.0: | 3 |
| VGA: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| Audio JACK: | sluchátka / mikrofon |
| Dokovací konektor: | ANO |
| Čtečka karet: | ANO |
| Smart Card: | NE |
| Hmotnost: | do 2 kg |
| Model CPU: | i5-4200U Processor (3M Cache, up to 2.60 GHz) |
| Konfigurace úložiště: | 128 GB SSD |
| Grafická karta: | Intel® HD Graphics 4400 |
| WiFi karta: | Intel Centrino Advanced-N 6205 (802.11 a/b/g/n) |
| Operační systém: | Windows 11 Pro (Elektronická licence) |
| Obsah balení: | Napájecí zdroj vč. přívodního kabelu do el. sítě. |
| Rozměry: | 319 x 215 x 26.5 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.


