Apple Mac Pro (Late 2013)
Kód: MACPRO6_1-QUAD370-1Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Apple |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 4016138854923 |
| Stav: | Repasovaný A |
| Procesor: | Intel® Xeon® |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | Ivy Bridge (3. generace) |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 4 |
| Velikost operační paměti RAM: | 32 GB |
| Typ operační paměti: | DDR3 |
| Kapacita úložiště: | 256 GB |
| Typ úložiště: | SSD M.2 NVMe |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Výrobce čipu GK: | AMD |
| Grafická karta: | AMD FirePro™ D300 |
| Velikost paměti grafické karty: | 2 GB |
| Povrch displeje: | lesklý |
| WiFi: | ANO |
| LAN: | 2x 1 GB Ethernet |
| Bluetooth®: | ANO |
| Mechanika: | NE |
| Počet USB celkem: | 4 |
| USB-3.0: | 4 |
| HDMI: | 1 |
| Thunderbolt™ 2: | 6 |
| Audio JACK: | sluchátka / mikrofon |
| Čtečka karet: | ANO |
| Model CPU: | E5-1620 v2 (10M Cache, 3.70 GHz) |
| Konfigurace úložiště: | 256 GB SSD |
| WiFi karta: | AirPort Extreme (802.11a/b/g/n) |
| Operační systém: | macOS 12.6.9 Monterey |
| Obsah balení: | Napájecí kabel |
| Rozměry: | Výška: 25,1 cm Průměr: 16,7 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.


