Lenovo IdeaCentre Gaming 5 (14IOB6)
Kód: LENICG5-14IOB6-1Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 0196380128394 |
| Stav: | Repasovaný A |
| Procesor: | Intel® Core™ i5 |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | Comet Lake, Ice Lake (10. generace) |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 6 |
| Velikost operační paměti RAM: | 8 GB |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Kapacita úložiště: | 512 GB |
| Typ úložiště: | SSD M.2 NVMe |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Výrobce čipu GK: | NVIDIA® |
| Grafická karta: | NVIDIA® GeForce® RTX 3060 |
| Velikost paměti grafické karty: | 12 GB |
| WiFi: | ANO |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| Bluetooth®: | ANO |
| Mechanika: | NE |
| Počet USB celkem: | 7 |
| USB-2.0: | 4 |
| USB-3.2: | 2 |
| USB Type-C™: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 3 |
| Audio JACK: | kombinovaný audio JACK (sluchátka / mikrofon) |
| Čtečka karet: | NE |
| Slot pro uzamčení: | ANO |
| Typ skříně: | Tower |
| Zdroj: | do 500 W |
| Model CPU: | i5-10400F Processor (12M Cache, up to 4.30 GHz) |
| Konfigurace úložiště: | 512 GB |
| WiFi karta: | Realtek® Wifi (802.11ac) |
| Operační systém: | Windows 11 Pro (Elektronická licence) |
| Výkon zdroje (W): | 380 W |
| Rozměry: | 145 x 292.2 x 365 mm |
| Obsah balení: | Napájecí kabel |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.


