Lenovo IdeaCentre B520 All-In-One
Kód: LENOVOICB520-1Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.38 kg |
| EAN: | 6457436709450 |
| Stav: | Repasovaný A |
| Procesor: | Intel® Core™ i5 |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | Sandy Bridge (2. generace) |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 4 |
| Velikost operační paměti RAM: | 8 GB |
| Typ operační paměti: | DDR3 |
| Kapacita úložiště: | 1000 GB |
| Typ úložiště: | rotační HDD |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Výrobce čipu GK: | Intel® |
| Rozlišení displeje: | 1920 × 1080 |
| Úhlopříčka displeje: | 23″ |
| Typ displeje: | IPS LED |
| Povrch displeje: | matný |
| Dotyková obrazovka: | ANO |
| WiFi: | ANO |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| Bluetooth®: | ANO |
| Webkamera: | ANO |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Počet USB celkem: | 6 |
| USB-2.0: | 6 |
| DisplayPort: | 1 |
| Audio JACK: | sluchátka / mikrofon |
| Čtečka karet: | ANO |
| Slot pro uzamčení: | ANO |
| Typ skříně: | All-in-One |
| Zdroj: | do 300 W |
| Model CPU: | Intel® Core™ i5-2320 Processor (6M Cache, up to 3.30 GHz) |
| Konfigurace úložiště: | 1000 GB |
| Grafická karta: | Intel® HD Graphics 2000 |
| WiFi karta: | Realtek® RTL8188CE (802.11n) |
| Operační systém: | Windows 11 Pro (Elektronická licence) |
| Rozměry: | 88.5 x 567.8 x 426.7 mm |
| Obsah balení: | Napájecí kabel |
| Výkon zdroje (W): | 200 W |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
