Dell Optiplex 5040 MT - GAMING 1

Kód: NW-DELLOPT5040MT-6-VR1G1
Značka: Dell
7 979 Kč 6 594 Kč bez DPH
Na dotaz
Prodloužení záruky
Navýšení operační paměti RAM
Záměna pevného disku
Microsoft Office
Usnadnění
Změna operačního systému
Položka byla vyprodána…
Intel® Core™ i3-6100 Processor (3M Cache, 3.70 GHz), 8 GB DDR3, 240 GB SSD SATA, NVIDIA® GeForce® GTX 1650 , DVD-RW, Windows 10 Pro  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záruka až 5 let | Počítače24.cz

Protože dobře víme, co děláme a za svojí prací si stojíme, rozhodli jsme se na naše repasované počítače poskytovat základní záruční dobu na skryté vady jako na nové zboží, tedy 24 měsíců. Pokud by Vám to náhodou nestačilo, můžete si záruku prodloužit až na 5 let.


Podívejte se na kvalitu naší práce

Repasovaný počítač Dell | Počítače24.cz

Dell - výdrž, výkon a kvalitní zpracování

Společnost Dell se zabývá návrhem, výrobou a prodejem počítačů, notebooků, monitorů, serverů a dalšího hardwaru a příslušenství pro soukromé i podnikové zákazníky. Dell je znám především díky kvalitě zpracování svých produktů a inovativním přístupem. V současné době je Dell jednou z největších společností na světě v oblasti IT a zaměstnává více než 165 000 lidí po celém světě. Repasované notebooky a počítače Dell jsou vhodné pro náročné uživatele, kteří potřebují vysokou kvalitu, spolehlivost a bezpečnost.

Repasovaný počítač Dell | Počítače24.cz

Dell Optiplex - pracant do kanceláře

Výhodou repasovaných počítačů Dell OptiPlex jsou menší rozměry, nižší hmotnost a spotřeba. V nabídce je řada Optiplex 3000, 5000, 7000 a 9000. Každá má své pro i proti. Počítače jsou dostupné v různých velikostech skříní - Tower, MicroTower, Desktop, SFF, USFF, Micro. Více informací o repasovaných počítačích Dell Optiplex najdete na našem blogu.

Repasovaný počítač Dell | Počítače24.cz

Intel® - výkon a stabilita

V nabídce procesorů od Intelu najdeme procesory určené pro hry, modely určené pro pracovní stanice nebo do kanceláře, případně procesory do serverových jednotek. Historie Intelu se datuje od roku 1968. Společnost Intel® je tak nejstarším aktivním výrobcem procesorů pro širokou veřejnost i průmysl na světě.

Repasovaný počítač Dell | Počítače24.cz

Intel® Core™ i3

Řada procesorů uvedená na trh v roce 2010. Svými vlastnostmi je určená pro běžné úkoly jako je práce s dokumenty, prohlížení internetového obsahu, sledování videí, apod. Procesory Intel® Core™ i3 jsou cenově dostupné a jsou vhodné pro běžné uživatele, kteří nepotřebují extrémní výkon pro náročné aplikace. Pro uživatele, kteří potřebují vyšší výkon, jsou k dispozici také vyšší modely procesorů Intel® Core™ i5 a i7. Bližší srovnání jednotlivých modelů procesorů najdete na našem blogu.

Repasovaný počítač Dell | Počítače24.cz

Operační paměť DDR3

DDR3 je typ operační paměti, který se používá v počítačích a noteboocích. Oproti svému předchůdci DDR2 nabízí vyšší propustnost a nižší spotřebu energie. DDR3 paměťové moduly pracují s frekvencemi až 2133 MHz, mají nižší latenci a podporují ECC korekci chyb. I když je DDR3 stále běžně používanou pamětí, na trhu již existují modernější standardy, jako DDR4 a DDR5, které nabízejí ještě větší výkon a pokročilejší funkce.

Repasovaný počítač Dell | Počítače24.cz

SSD disk

SSD disky jsou velmi oblíbené, a to hlavně díky rychlosti přenosu dat, odolnosti proti vnějším otřesům a spolehlivosti. Jde o pevný disk bez přítomnosti pohyblivých částí, které byly nahrazeny těmi elektronickými. Díky těmto vlastnostem se stal mezi uživateli tou hlavní volbou pro zrychlení počítače. Většina našich repasovaných počítačů a notebooků je již osazena moderním a rychlým SSD diskem. Pracujte rychle a efektivně s pevnými disky SSD.

Repasovaný počítač Dell | Počítače24.cz

NVIDIA® GeForce® GTX

NVIDIA® GeForce® GTX je série výkonných grafických karet určených zejména pro hraní her. Karty jsou vybaveny technologií, která zlepšuje grafiku a umožňuje pokročilé funkce jako například realistické stíny, globální osvětlení a vysokou kvalitu textur. GTX karty také obsahují funkce pro zlepšení herního zážitku. Nástupcem je řada grafických karet s označením NVIDIA® GeForce® RTX, přináší nové funkce jako například Ray Tracing, který vytváří realistické osvětlení a stíny, a Deep Learning Super Sampling (DLSS), který zlepšuje výkon při zachování kvality obrazu. Podívejte se na nabídku repasovaných herních počítačů v naší Herní zóně.

Repasovaný počítač Dell | Počítače24.cz

Připraven pro Windows 10

Windows 10 obsahuje mnoho vestavěných aplikací a funkcí, včetně prohlížeče Microsoft Edge, aplikace pro správu fotografií a videí, aplikace pro komunikaci a mnoho dalšího. Systém také nabízí pokročilé funkce pro zabezpečení a ochranu soukromí, jako je Windows Hello pro přihlašování pomocí rozpoznávání obličeje nebo otisku prstu a BitLocker pro šifrování disků.

Repasovaný počítač Dell | Počítače24.cz

Připraveno k okamžité práci

Naše repasované notebooky a počítače dodáváme vždy s plnou instalací operačního systému vč. ovladačů systémových zařízení a aktualizací Windows Update. Na Vás bude vytvořit uživatelský profil, provést základní nastavení počítače a instalace oblíbených programů. Pokud chcete, abychom vše udělali za Vás, přiobjednejte službu Počáteční konfigurace systému.

Repasovaný počítač Dell | Počítače24.cz

30 dnů na vrácení

U nás se nemusíte bát, že nakoupíte “zajíce v pytli”. Každý, kdo u nás nakoupí má plných 30 dní na to, aby si svůj nový repasovaný notebook nebo počítač pořádně vyzkoušel. V případě, že Vám produkt nebude vyhovovat, bez řečí Vám vrátíme peníze.
Repasovaný počítač Dell | Počítače24.cz

Víme co děláme = záruka až 5 let

Protože dobře víme, co děláme a za svojí prací si stojíme, rozhodli jsme se na naše repasované počítače poskytovat základní záruční dobu na skryté vady jako na nové zboží, tedy 24 měsíců. Pokud by Vám to náhodou nestačilo, můžete si záruku prodloužit až na 60 měsíců.

Často kladené otázky:

Jaká je záruka na repasované počítače a notebooky?

Na veškerou repasovanou výpočetní techniku poskytujeme záruku na skryté vady v délce 24 měsíců. Pokud budete mít zájem, můžete si záruku prodloužit až na 5 let.

Co je součástí balení?

Pokud objednáte repasovaný notebook, je součástí balení notebook, napájecí adaptér a přívodní kabel pro zapojení nabíječky do zásuvky.

Pokud objednáte repasovaný počítač, je součástí balení počítač a napájecí kabel, případně napájecí adaptér a přívodní kabel pro zapojení nabíječky do zásuvky.

Pokud objednáte repasovaný monitor, je součástí balení monitor vč. stojanu, napájecí kabel a video kabel k propojení monitoru s počítačem.

Kde najdu licenční klíč k Windows? Co je to elektronická licence?

Licenční klíč k operačnímu systému Windows se obvykle nachází na nálepce, která je umístěna na počítači nebo notebooku. Nálepka se může nacházet na spodní straně zařízení nebo pod baterií, pokud je baterie odnímatelná.

Elektronická licence je alternativou ke klasickému licenčnímu klíči, který se dnes již téměř nepoužívá. Elektronická licence je přidělena na základě hardwarových informací vašeho počítače a je uložena na serverech Microsoftu. Po případné reinstalaci zařízení a opětovném připojení počítače k internetu tak dojde k automatické aktivaci Windows pomocí digitálního klíče. Licence není přenositelná na jiné zařízení.

Všechny naše počítače a notebooky prodáváme s předinstalovaným operačním systémem Windows 10 nebo Windows 11. Elektronická licence je tak již nainstalována a zařízení je aktivováno a připraveno k použití.

Můžu v počítači nebo notebooku vyměnit operační paměť nebo přidat pevný disk? Nepřijdu o záruku?

Ano, můžete. Otevřením počítače a výměnou komponent nepřicházíte o záruku. I nadále však platí, že se záruka vztahuje jen na hardware zakoupený v našem obchodě. Pokud si například v notebooku vyměníte pevný disk za nový, který vám po chvíli přestane fungovat, nebudeme vám moct tento nový rozbitý disk vyreklamovat.

Co je to repas?

Repas neboli repasovaná výpočetní technika je již dříve používané zařízení. V rámci repase jsou počítače a notebooky kompletně rozebrány za účelem důkladného čištění a testování všech komponentů. Pokud se při testech hardwaru ukážou některé komponenty jako nefunkční, jsou nahrazeny funkčními nebo novými tak, aby bylo možné zařízení i nadále používat a my na něj mohli poskytnout záruku. Repasovaný notebook nebo počítač je tak vhodnou volbou pro ty, kteří hledají levnější alternativu k novým počítačům, ale stále chtějí mít výkonné a spolehlivé zařízení.

Podívejte se, jak u nás probíhá proces repase

Kde nakupujete počítače a notebooky určené k repasi?

Původ těchto zařízení je ve velkých korporátních firmách, které tyto počítače prodávají za účelem obnovy firemního vybavení, které je vyměňováno za novější technologie. Počítače a notebooky určené k repasi vykupujeme z českých nebo zahraničních firem napřímo. Firemní počítače a notebooky jsou vyrobeny tak, aby měly co nejdelší životnost a co největší výkon, proto jsou vhodnou alternativou pro ty, kteří hledají levnější variantu k novým počítačům, ale stále chtějí mít výkonné a spolehlivé zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Repasované počítače
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 8 kg
Stav: Repasovaný A
Procesor: Intel® Core™ i3
Výrobce procesoru: Intel®
Generace procesoru: i3 6. generace
Počet CPU: 1
Počet jader: 2
Velikost operační paměti RAM: 8 GB
Typ operační paměti: DDR3
Kapacita úložiště: 240 GB
Typ úložiště: SSD 2.5″
Typ grafické karty: dedikovaná
Výrobce čipu GK: NVIDIA®
Velikost paměti grafické karty: 4 GB
LAN: 1 GB Ethernet
Mechanika: DVD-RW
Počet USB celkem: 10
USB-2.0: 4
USB-3.0: 6
DVI: 1
HDMI: 1
DisplayPort: 1
Audio JACK: kombinovaný audio JACK (sluchátka / mikrofon)
RS-232 (COM): 1
Typ skříně: MicroTower
Zdroj: do 300 W
Procesor: i3-6100 Processor (3M Cache, 3.70 GHz)
Konfigurace úložiště: 240 GB SSD
Grafická karta: NVIDIA® GeForce® GTX 1650
Operační systém: Windows 10 Pro (Elektronická licence)
Rozměry: 274 x 154 x 350 mm
Výkon zdroje (W): 240 W
Obsah balení: Napájecí kabel
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: