Lenovo ThinkCentre M900 SFF
Kód: NW-THINKCENTREM900-6Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.6 kg |
| EAN: | 825633555495 |
| Stav: | Repasovaný A |
| Procesor: | Intel® Core™ i7 |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | Skylake (6. generace) |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 4 |
| Velikost operační paměti RAM: | 16 GB |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Kapacita úložiště: | 1256 GB |
| Typ úložiště: | SSD 2.5″ + rotační HDD |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Výrobce čipu GK: | Intel® |
| WiFi: | NE |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| Bluetooth®: | NE |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Počet USB celkem: | 8 |
| USB-3.0: | 8 |
| DisplayPort: | 2 |
| Audio JACK: | sluchátka / mikrofon / linkový vstup |
| Čtečka karet: | NE |
| Slot pro uzamčení: | ANO |
| Typ skříně: | SFF (Small Form Factor) |
| Zdroj: | do 300 W |
| Model CPU: | Intel® Core™ i7-6700 Processor (6M Cache, up to 4.00 GHz) |
| Konfigurace úložiště: | 256 GB SSD + 1000 GB HDD |
| Operační systém: | Windows 11 Pro (Elektronická licence) |
| Rozměry: | 338 x 357 x 88 mm |
| Obsah balení: | Napájecí zdroj |
| Výkon zdroje (W): | 210 W |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
