Fujitsu Celsius H720 - 8 GB - 960 GB SSD
Kód: FSCH720-2-VR3Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 4250401205344 |
| Stav: | Repasovaný A |
| Procesor: | Intel® Core™ i7 |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | Ivy Bridge (3. generace) |
| Počet jader: | 4 |
| Velikost operační paměti RAM: | 8 GB |
| Typ operační paměti: | DDR3 |
| Kapacita úložiště: | 960 GB |
| Typ úložiště: | SSD 2.5″ |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Výrobce čipu GK: | NVIDIA® |
| Grafická karta: | NVIDIA® Quadro® K1000M |
| Velikost paměti grafické karty: | 2 GB |
| Rozlišení displeje: | 1920 × 1080 |
| Úhlopříčka displeje: | 15.6″ |
| Typ displeje: | IPS LED |
| Povrch displeje: | matný |
| Privacy Screen: | NE |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| WiFi: | ANO |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| Bluetooth®: | ANO |
| Fingerprint: | ANO |
| Webkamera: | ANO |
| 4G LTE: | NE |
| 5G: | NE |
| Klávesnice: | počeštěná |
| Numerická klávesnice: | NE |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Počet USB celkem: | 4 |
| USB-2.0: | 1 |
| USB-3.0: | 3 |
| VGA: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| Audio JACK: | sluchátka / mikrofon |
| Dokovací konektor: | ANO |
| Čtečka karet: | ANO |
| Smart Card: | ANO |
| Hmotnost: | do 2 kg |
| Model CPU: | i7-3720QM Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz) |
| Konfigurace úložiště: | 960 GB SSD |
| WiFi karta: | Intel Centrino Advanced-N 6205 (802.11 a/b/g/n) |
| Operační systém: | Windows 11 Pro (Elektronická licence) |
| Rozměry: | 379.8 x 257.0 x 35.5 mm |
| Obsah balení: | Napájecí zdroj vč. přívodního kabelu do el. sítě. |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
