AOC G2460VQ6 (24", matný)
Kód: AOC-G2460VQ6-1Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Do 22" (55,66 cm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4038986125307 |
| Stav: | Repasovaný A |
| Rozlišení displeje: | 1920 × 1080 |
| Úhlopříčka displeje: | 24″ |
| Typ displeje: | TN LED |
| Povrch displeje: | matný |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Webkamera: | NE |
| VGA: | ANO |
| DVI: | NE |
| HDMI: | ANO |
| Mini HDMI: | NE |
| DisplayPort: | ANO |
| Mini DisplayPort: | NE |
| Audio JACK: | NE |
| Pivot: | NE |
| Reproduktory: | NE |
| USB hub: | NE |
| VESA: | ANO |
| Hmotnost: | nad 3 kg |
| Ostatní výbava: | FLIcker Free (neproblikává), Anti‑Blue Light filtr, AMD FreeSync, VESA |
| Rozměry se stojanem: | 565,4 × 411,6 × 219,3 mm |
| Obsah balení: | Napájecí kabel, video kabel |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




