Philips 241B4L (24", matný)
Kód: PH241B4L-1Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.3 kg |
| EAN: | 4053162660687 |
| Stav: | Repasovaný A |
| Rozlišení displeje: | 1920 × 1080 |
| Úhlopříčka displeje: | 24″ |
| Typ displeje: | TN LED |
| Povrch displeje: | matný |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Webkamera: | NE |
| VGA: | ANO |
| DVI: | ANO |
| HDMI: | NE |
| Mini HDMI: | NE |
| DisplayPort: | ANO |
| Mini DisplayPort: | NE |
| Audio JACK: | ANO |
| Pivot: | ANO |
| Reproduktory: | NE |
| USB hub: | ANO |
| VESA: | ANO |
| Hmotnost: | nad 3 kg |
| Ostatní výbava: | USB hub, VESA, pivot |
| Rozměry se stojanem: | 565 x 514 x 227 mm |
| Rozměry bez stojanu: | 565 x 353 x 61 mm |
| Obsah balení: | Napájecí kabel, video kabel |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
