Monitor Dell SE2726H
Kód: D-M-SE2726HDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.4 kg |
| EAN: | 5397321028734 |
| Stav: | Nový |
| Rozlišení displeje: | 1920 × 1080 |
| Úhlopříčka displeje: | 27″ |
| Typ displeje: | IPS LED 144 Hz |
| Povrch displeje: | matný |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Webkamera: | NE |
| VGA: | NE |
| DVI: | NE |
| HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | NE |
| Mini DisplayPort: | NE |
| Čtečka karet: | NE |
| Pivot: | NE |
| Reproduktory: | NE |
| VESA: | ANO |
| Obsah balení: | Napájecí kabel, video kabel |
| Rozměry: | 453,71x611,10x199,87mm (se stojanem) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
