Apple Mac mini - Core i5 2.6 (Late 2014)
Kód: NW-MACMINI7_1-DUAL260-1-MMDetailní popis produktu
Repasovaný počítač Apple Mac mini - Core i5 2.6 (Late 2014) Počítač je dodáván s kompletní instalací poslední verze kompatibilní s daným modelem. V tomto případě jde o macOS 12.0 Monterey. Po prvním spuštění stačí nastavit Vaše Apple ID, synchronizovat data a nastavení s Vaším účtem a můžete začít pracovat. Kompletní specifikace zboží na stránkách výrobce: https://support.apple.com/kb/sp710?locale=cs_CZ. Kvalita Stejně jako všechny repasované počítače z naší nabídky byl i tento produkt důkladně otestován našimi techniky a pečlivě repasován tak, aby odpovídal našim standardům kvality pro zboží kategorie A.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Apple |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 754292146013 |
| Stav: | Repasovaný A |
| Procesor: | Intel® Core™ i5 |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | Haswell (4. generace) |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 2 |
| Velikost operační paměti RAM: | 8 GB |
| Typ operační paměti: | DDR3 |
| Kapacita úložiště: | 256 GB |
| Typ úložiště: | SSD 2.5″ |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Výrobce čipu GK: | Intel® |
| WiFi: | ANO |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| Bluetooth®: | ANO |
| Mechanika: | NE |
| Počet USB celkem: | 4 |
| USB-3.0: | 4 |
| HDMI: | 1 |
| Thunderbolt™: | 2 |
| Audio JACK: | sluchátka / mikrofon |
| Čtečka karet: | ANO |
| Model CPU: | Intel® Core™ i5-4278U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz) |
| Konfigurace úložiště: | 256 GB SSD |
| Operační systém: | macOS 12.0 Monterey |
| WiFi karta: | AirPort Extreme (802.11a/b/g/n) |
| Příslušenství: | Napájecí kabel, dokumentace |
| Grafická karta: | Intel® Iris® Graphics 5100 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
