Apple iMac RETINA 5K 27" (Mid 2017)
Kód: IMAC18_3-QUAD38-1Detailní popis produktu
Repasovaný Apple iMac RETINA 5K 27" (Mid 2017)
Apple iMac RETINA 5K 27" (Mid 2017) dodáváme s kompletní instalací macOS v poslední verzi, která je s daným modelem kompatibilní. Po prvním spuštění stačí vytvořit uživatelský profil, synchronizovat data a nastavení a můžete pracovat.
Kvalita
Stejně jako všechny repasované počítače z naší nabídky byl i tento produkt důkladně otestován našimi techniky a pečlivě zrepasován tak, aby odpovídal našim standardům kvality pro zboží kategorie A.
Specifikace výrobce: https://support.apple.com/kb/SP760?viewlocale=cs_CZ&locale=sk_SK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Apple |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.54 kg |
| EAN: | 190198756435 |
| Stav: | Repasovaný A |
| Procesor: | Intel® Core™ i5 |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | Kaby Lake (7. generace) |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 4 |
| Velikost operační paměti RAM: | 16 GB |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Kapacita úložiště: | 512 GB |
| Typ úložiště: | SSD M.2 NVMe |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Výrobce čipu GK: | AMD |
| Grafická karta: | AMD Radeon™ PRO 580 |
| Velikost paměti grafické karty: | 8 GB |
| Rozlišení displeje: | 5120 × 2880 |
| Úhlopříčka displeje: | 27″ |
| Typ displeje: | IPS LED |
| Povrch displeje: | lesklý |
| WiFi: | ANO |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| Bluetooth®: | ANO |
| Webkamera: | ANO |
| Mechanika: | NE |
| Počet USB celkem: | 4 |
| USB-3.0: | 4 |
| Thunderbolt™: | 2 |
| Audio JACK: | kombinovaný audio JACK (sluchátka / mikrofon) |
| Čtečka karet: | ANO |
| Model CPU: | i5-7600K Processor (6M Cache, up to 4.20 GHz) |
| Konfigurace úložiště: | 512 GB SSD |
| Operační systém: | macOS 12.0 Monterey |
| Rozměry: | 650 x 203 x 516 mm |
| Obsah balení: | Napájecí kabel |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
