Apple iMac RETINA 5K 27" (Late 2015)
Kód: IMAC17_1_QUAD4-2BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Apple |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.54 kg |
| EAN: | 190198756435 |
| Stav: | Repasovaný B |
| Procesor: | Intel® Core™ i7 |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | Skylake (6. generace) |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 4 |
| Velikost operační paměti RAM: | 16 GB |
| Typ operační paměti: | DDR3 |
| Kapacita úložiště: | 1024 GB |
| Typ úložiště: | SSD flash paměť + rotační HDD |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Výrobce čipu GK: | AMD |
| Velikost paměti grafické karty: | 2 GB |
| Rozlišení displeje: | 5120 × 2880 |
| Úhlopříčka displeje: | 27″ |
| Typ displeje: | IPS LED |
| Povrch displeje: | lesklý |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| WiFi: | ANO |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| Bluetooth®: | ANO |
| Webkamera: | ANO |
| Mechanika: | NE |
| Počet USB celkem: | 4 |
| USB-3.0: | 4 |
| Thunderbolt™: | 1 |
| Audio JACK: | kombinovaný audio JACK (sluchátka / mikrofon) |
| Čtečka karet: | ANO |
| Typ skříně: | All-in-One |
| Model CPU: | i7-6700K Processor (8M Cache, up to 4.20 GHz) |
| Konfigurace úložiště: | Fusion Drive, 24 GB SSD + 1000 GB HDD, SATA |
| Operační systém: | macOS 12.0 Monterey |
| Obsah balení: | Napájecí kabel |
| Grafická karta: | AMD Radeon™ R9 M390 - 2 GB GDDR5 |
| Rozměry: | 650 x 203 x 516 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.


