ESET NOD32 Antivirus

ESET-NOD32
Nový produkt

ESET NOD32 Antivirus - rychlá a spolehlivá ochrana chrání počítač proti hackerům, ransomwaru a phishingu. Nabízí optimální kombinaci detekce škodlivého kódu, rychlosti a jednoduchého používání.

1 250,00 Kč
Vč. DPH
Počet
Není skladem

ESET NOD32 Antivirus

Nízké systémové nároky

Využijte plný výkon počítače. Hrajte, pracujte a prohlížejte internet bez zpomalení.

Hraní a filmy bez přerušení

Při hraní her a sledování filmů vás nebudou rušit vyskakovací informační okna.

Legendární NOD32 Antivirus

Chrání počítače před všemi typy malwaru, včetně virů,
ransomwaru, červů a spywaru.

Moderní technologie

Umělá inteligence, strojové učení a cloudový reputační systém jsou pouze některé z technologií, které ESET vyvíjí v 13 výzkumných centrech po celém světě.

Prověřená kvalita

Společnost ESET patří mezi průkopníky v bezpečnostním průmyslu. První antivirový program NOD32 byl uveden na trh již před více než třiceti lety, v roce 1987.

Oceňovaná ochrana

Nezávislé testy třetích stran nás zařazují mezi nejlepší v daném oboru. ESET získal největší počet ocenění VB 100 společnosti Virus Bulletin.

ESET® NOD32® Antivirus = Oceňovaný antivirus pro Windows

Už přes 2 dekády nejoblíbenější antivirová ochrana pro IT experty a hráče. Jádrem produktu je oceňovaná technologie detekce škodlivého kódu ESET®NOD32, která je velmi přesná a rychlá. Jako první produkt na světě získal 100 ocenění VB100 nezávislé testovací organizace Virus Bulletin.

Kontrolujte své licence na my.eset.com

Na my.eset.com si můžete vytvořit účet zdarma, který propojuje informace ze všech vašich zařízení, včetně licencí.

Jednoduchá instalace a nastavení

ESET NOD32 Antivirus® nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. O potenciálních bezpečnostních rizicích jste informováni ihned na hlavní obrazovce programu. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlou orientaci v položkách.