ESET Family Security Pack

ESET-FSP
Nový produkt

ESET® Family Security Pack - antivirová ochrana pro celou rodinu. Antivirovou ochranu lze využívat jak pro PC, tak pro MAC i zařízení s operačním systémem Android. 

Zvýhodněná roční licence pro 3 počítače a 3 zařízení s OS Android.

1 590,00 Kč s DPH
1 314,05 Kč bez DPH
Počet
Není skladem

Tento produkt má možnosti rozšíření. Vybrat rozšíření

ESET Family Security Pack

Ochrana celé rodiny a vícero zařízení

Pokročilá internetová ochrana až pro 3 počítače a 3 mobilní zařízení s operačními systémy Windows, macOS a Android. 

Nezáleží na tom, zda používáte operační systém Windows, macOS, Linux nebo Android. ESET Family Security Pack obsahuje produkty pro všechny hlavní platformy.

Jednou licencí zabezpečíte 3 PC a 3 mobilní zařízení. Při pořízení nového zařízení pouze přenesete licenci. Po dobu její platnosti máte přístup k nejnovější verzi produktu.

Všechny produkty ESET chrání rodinná zařízení před všemi typy moderních hrozeb při zachování rychlosti zařízení a perfektní detekce škodlivého kódu.

FIREWALL = Monitor domácí sítě

Pokročilý způsob antivirové ochrany, který vám snadno zobrazí všechna připojená zařízení do vaší sítě a upozorní vás na její případná zranitelná místa.

Ochrana před šifrovacími viry

Vyspělá internetová ochrana před tzv. ransomwareJde o druh škodlivého kódu, který uživateli zašifruje soubory v jeho zařízení a za jejich odšifrování často požaduje nemalé výkupné. Spolehlivě střeží Vaše data uložená v počítači před zašifrováním škodlivým kódem.

Bezpečnost online bankovnictví a nákupů

ESET® Family Security Pack Vám poskytne ochranu plateb online při nakupování i v internetovém bankovnictví. Antivirus šifruje komunikaci mezi klávesnicí a prohlížečem, aby konkrétní malware (keylogger) nemohl získat ani zneužít citlivá data.

Jde o druh softwaru, který zaznamenává stisknuté klávesy. Útočník tak může získat například vaše hesla nebo zneužít citlivá Vaše data.

Pomoc při krádeži

Pokud některé zařízení s antivirovou ochranou ESET® Family Security Pack ztratíte nebo vám jej ukradnou, můžete jej snadno lokalizovat, sledovat aktivitu a dokonce poslat nálezci zprávu na obrazovku.

MÁ SMYSL CHRÁNIT VAŠE ZAŘZENÍ