Microsoft Office 365 pro domácnosti CZ (BOX)

6GQ-00898
Nový produkt

Microsoft Office 365 pro domácnosti je balík aplikací určených zejména pro využití v domácnostech a v malých a středních podnicích. 

Roční předplatné Microsoft Office 365 pro domácnosti obsahuje:

  • MS Word
  • MS Excel
  • MS PowerPoint
  • MS OneNote
2 290,00 Kč
Vč. DPH
Počet
Není skladem

Microsoft Office 365 pro domácnosti CZ (BOX)

Vytvořte svou nejlepší práci. S MS Office 365 pro domácnosti získáte Vy a Vaše rodina aplikace jako Word, Excel, PowerPoint, Outlook a další.

Pracujte kdekoli s aplikacemi, které jsou vždy aktualizované. K dispozici jako roční nebo měsíční předplatné. Vaše předplatné bude platit až do zrušení.

Tento produkt je prodáván v krabicovém řešení. Roční licence, která je vázaná na Microsoft účet v českém jazyce.

Známé aplikace, vždy aktuální
Získejte nejnovější prémiové verze aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access a Publisher s možností okamžitého přístupu k novým funkcím každý měsíc.

Cloudové úložiště
Získejte 1TB (1 024 GB) cloudové úložiště OneDrive (pro jednu osobou) s detekcí ransomwaru a obnovováním souborů, abyste mohli odkudkoli bezpečně ukládat, upravovat a sdílet dokumenty, fotografie a další data na všech svých zařízeních.

Optimalizované mobilní aplikace
Zobrazujte, upravujte a vytvářejte dokumenty pomocí funkcí pokročilého formátování a spoluvytváření optimalizovaných pro mobilní telefony a tablety.

Funguje na různých zařízeních
K dispozici pro PC, Mac, tablet s Windows, Windows Phone, iOS, Android 2

Stále v kontaktu díky Skypu
Zůstaňte v kontaktu se svými přáteli a rodinou kdekoliv na světě díky 60 volným minutám měsíčně pro skypová volání na mobilní telefony a pevné linky.

Podpora Microsoftu
Jako předplatitel služeb Office 365 můžete přes telefon nebo chat získat bez příplatků pomoc přímo od odborníků vyškolených společností Microsoft.