Přeinstalovat na Windows 11

REW11Pro-1
Nový produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte plně licencovanou instalaci poslední verze operačního systému Windows 11 vč. aktuálních ovladačů systémových zařízení a aktualizací Windows Update. Platí pouze při objednání notebooku nebo počítače v našem kamenném obchodě nebo e-shopu.

SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÉ.

Elektronická licence.

299,00 Kč s DPH
247,11 Kč bez DPH
Počet
Skladem

99961 ks
Tento produkt má možnosti rozšíření. Vybrat rozšíření

Systém Windows 11 v moderním designu přináší intuitivnější prostředí, lepší práci s okny, svižnější chod systému i podporu aplikací z operačního systému Android. Nové umístění nabídky Start, intenzivní multitasking, unikátní ovládání pro většinu platforem.

Windows 11 je 64bitový operační systém pro osobní počítače od firmy Microsoft z řady Windows NT, nástupce Windows 10. Oficiálně byl oznámen 24. června 2021 a jeho první vydání bylo uvolněno 5. října 2021.

Novinky a přednosti systému

  • Nové umístění nabídky Start,
  • Intenzivní multitasking pomocí intuitivních nástrojů,
  • Vylepšené připojení s Microsoft Teams,
  • Řada dostupných widgetů,
  • Unikátní ovládání pro většinu platforem.

Široká paleta kompatibilních zařízení pro každého

Windows 11 jsou nyní dostupné na nejrůznějších zařízeních, přinášejících inovace v oblasti dotykového ovládání, ovládání hlasem a pomocí dotykového pera.

Základní parametry

Operační systém Microsoft Windows 11 Pro CZ je v českém jazyce a v 64bitové verzi. Jedná se o OEM verzi, licence není přenosná na jiná zařízení.

Požadavky na sytém pro instalaci Windows: 1 GHz a rychlejší procesor se 2 a více jádry pro 64bit architekturu, nebo SoC procesor, 4 GB RAM, 64 GB místa na disku, grafická karta s podporou DirectX 12 a novější, minimální rozlišení obrazu 720p s velikostí 9" a více, internetové připojení.