Přeinstalovat na Windows 10

REW10Pro-1
Nový produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte plně licencovanou instalaci poslední verze operačního systému Windows 10 vč. aktuálních ovladačů systémových zařízení a aktualizací Windows Update. Platí pouze při objednání notebooku nebo počítače v našem kamenném obchodě nebo e-shopu.

SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÉ.

Elektronická licence.

499,00 Kč s DPH
412,40 Kč bez DPH
Počet
Skladem

99821 ks
Tento produkt má možnosti rozšíření. Vybrat rozšíření

Ještě lepší, rychlejší a flexibilnější, než dříve - to jsou nové Windows 10. Přinášejí velké množství změn jako například rozšíření menu o oblíbené položky v dlaždicích, přizpůsobení dotykovým displejům, nový webový prohlížeč Microsoft Edge, vylepšení Microsoft Store, podpora herní konzole Xbox One a další. Tato verze je 32/64bitová a jedná se o elektronickou licenci.

Novinky ve Windows 10

Windows 10 jsou mnohem přizpůsobivější různým zařízením. Levé menu dostalo přehlednější kabát a rozšíření o miniatury dlaždic, které si můžete přizpůsobit. Oblíbené aplikace, jako jsou kalendář, filmy video, pošta, fotografie a zvuk samozřejmě nesmí chybět.

Jistě oceníte také nový webový prohlížeč - Microsoft Edge, který je nástupcem známého prohlížeče Internet Explorer a je zcela přepracovaný.

Pro zábavu nebo práci můžete využít nové virtuální plochy nebo možnost připnutí až 4 projektů na celou obrazovku. Můžete tak rozdělit plochu obrazovky a pracovat ve 4 programech najednou.

Požadavky na sytém pro instalaci Windows

1 GHz a rychlejší, nebo SoC procesor, 1 GB RAM pro 32bitovou verzi a 2 GB pro 64bitovou verzi, 16 GB místa na disku pro 32bitovou verzi a 20 pro 64bitovou, grafická karta s podporou DirectX9, nebo nejnovější ovladač WDDM 1.0, minimální rozlišení obrazu pak 1024 x 600 dpi.