Batoh Dell Urban 2.0 BackPack - Batoh na notebook 15,6"

2TVMF

Nový produkt

Dell batoh Urban Backpack určený pro notebooky s maximální úhlopříčkou 15,6".

Více informací

Tento produkt již není na skladě

1 390,00 Kč s DPH

1 148,76 Kč bez DPH

Přehled

V batohu Dell Urban Backpack-15 můžete bezpečně přepravovat notebook, tablet i složky. Elegantní a lehký batoh je určen pro notebooky Dell s až 15,6palcovým displejem. Do samostatné přihrádky na tablet se pohodlně vejdou všechny modely tabletů Dell. Složky, dokumenty a další potřebné věci můžete přehledně a bezpečně uspořádat ve velkém úložném prostoru. Batoh je vyroben z odolné látky a má u vnějšího zdrhovadla reflexní prvky.

Důkladná ochrana vašeho notebooku či tabletu při přepravě

V batohu Dell Urban Backpack-15 budete notebook přepravovat bezpečně i stylově. Notebook a tablet budou bezpečně uloženy mezi vrstvami pěny, která absorbuje nárazy na cestách. Batoh Urban Backpack také nabízí vyhrazené přihrádky pro notebook a tablet v hlavní části, které vaši elektroniku ochrání.

Odolný materiál pro lepší ochranu

Ošetřený materiál s velkým množstvím vláken a základna z materiálu 1680D poskytují větší odolnost a ochranu. Reflexní prvky umístěné u vnějšího zipu zajistí lepší viditelnost při každodenních cestách do práce, do školy nebo jen tak na výlet.

Elegantní a lehký design pro styl a pohodlí

Kompaktní, lehký design s elegantním profilem nabízí styl a funkce. Polstrovaný a mřížkovaný zadní panel nabízí ještě pohodlnější přenášení. Ramenní popruhy lze snadno přizpůsobit pro co nejvyšší pohodlí.

Velký úložný prostor na složky a pomůcky

Velký úložný prostor nabízí kromě bezpečných přihrádek na notebook a tablet také prostor na složky, dokumenty a další potřebné věci.

Vnější kapsy na malé příslušenství pro rychlý přístup

Kapsa pro rychlý přístup na přední straně batohu má odolné zatavené zdrhovadlo a když si do ní uložíte klíče, mobilní telefon nebo peněženku, budete je mít na dosah. Další přední kapsa pro ochranu cenných předmětů má navíc panel pro uspořádání předmětů.

Externí držáky na lahve s vodou

Držáky na lahve s vodou umístěné venku udržují kapaliny mimo citlivou elektroniku a důležité složky.

Vhodný pro většinu notebooků do 15,6" displeje

Batoh Urban Backpack je určen pro notebooky s až 15,6" displejem, je tedy kompatibilní s širokou škálu modelů. Do přihrádky na tablet se pohodlně vejdou všechny modely tabletů Dell.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: