Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat o opatřeních, která jsme zavedli na základě vládních nařízení souvisejících s vývojem epidemie koronaviru COVID-19.

Provoz e-shopu a prodejny:

Objednávky expedujeme standardně dle skladové dostupnosti a možností kurýra. Zboží zasíláme kurýrem po platbě předem nebo na dobírku.

Upozorňujeme však, že dopravci zavádějí tzv. bezkontaktní doručování - tedy postupně nebude možné zaplatit řidiči dobírku v hotovosti, ale pouze kartou. Kurýr po Vás nebude požadovat ani podpis při převzetí zásilky tak, aby se minimalizovalo riziko šíření viru.

Pro hladké předání balíku doporučujeme zaplatit za zboží předem - kartou přes internet nebo převodem na bankovní účet.

Osobní odběr objednávek na prodejně je do odvolání ZRUŠEN. Dosud nevyzvednuté objednávky doručíme kurýrem zdarma.

Příjem servisních zakázek je do odvolání ZRUŠEN. Dosud přijaté servisní zakázky budou vydány "mezi dveřmi" po telefonické domluvě.

Zboží určené k reklamaci zasílejte kurýrem na adresu naší prodejny a servisu v Praze: https://www.pocitace24.cz/content/2-kontakt. Po vyřízení reklamace bude zboží zasláno zpět na adresu zákazníka zdarma.

Situace ohledně epidemie koronaviru COVID-19 se neustálě vyvíjí, proto prosím sledujte náš web, kde najdete vždy aktuální informace týkající se našeho provozu, případně volejte naší infolinku +420 775 44 55 99, kde jsme připraveni poskytnout veškeré doplňující informace.

Děkujeme za pochopení. Tým Počítače24.cz :)

Aktualní informace:

Co byste měli o koronaviru vědět?

Aktuální informace o koronaviru v ČR: https://koronavirus.mzcr.cz/.

Ministerstvo zdravotnictví ČR vydalo krátké video, které vysvětluje vše o koronaviru. Zhlednout jej můžete na YouTube.