Uživatelské recenze

Uživatelská recenze HP EliteBook Folio 9470m

Stylový pracovní nástroj s vysokou odolností, dostačujícím výkonem a přirozeným komfortem. Jeden z nejtenčích notebooků řady EliteBook.

Uživatelská recenze HP EliteBook 840 G1

Konkurovat v dnešní době značkám Lenovo a Dell není jednoduché. Hewlett-Packard je ale stále o krok napřed díky kombinaci designu, mobilitě a výkonu, který se snaží vyzdvihnout vždy o stupeň výš. Výsledkem takového vylepšení je model 840 G1 z řady EliteBook.

Uživatelská recenze HP EliteBook 8570p

HP EliteBook 8570p splňuje očekávání, nabízí kvalitní obraz, vynikající výkon, dokonalé zabezpečení našich dat, výborné pohodlí pro práci. Má skvělou portovou výbavu navíc s možností dokování. 

Uživatelská recenze Fujitsu Lifebook E744

Lifebook E744, který se řadí do prémiové řady modelů Fujitsu. Máme před sebou kvalitní provedení pouzdra, skvělý výkon a perfektní bezpečnostní prvky.

Uživatelská recenze CF - 19 ToughBook

Panasonic nenabízí řadové multimediální notebooky v hodnotě do 20.000,-. Když už notebook, tak v úplně jiné cenové kategorii a s netradičními vlastnostmi. Tento obrněný notebook zastává v původní koncepci z dob, kdy počítače vážili 5x víc než dnešní stroje. Původní notebooky byli v podobě kufříku, což je i Panasonic CF-19. Na zadní straně je repasovaný notebook Panasonic vybaven popruhem pro lepší přenositelnost. Do terénu je to ideální volba.

Uživatelská recenze Fujitsu Celsius H700

Jestli notebook do kanceláře, tak kvalitní. Kde jinde hledat počítač do takového prostředí, který splní naše požadavky než v profesionálních řadách.  Jeden takový jsme otestovali a to Fujitsu Celsius H700. Nejvhodnějším a pro práci v kanceláři jistě nejpohodlnějším je bezpochyby počítač s minimálně 15“ displejem. Fujitsu Celsius H700 poskytuje prostor s 15,6“ displejem navíc s vysokým rozlišením skvělých 1920x1080 pixelů.

Uživatelská recenze Lenovo ThinkPad W530

Repasovaný notebook model W530 je kombinace perfektního výkonu, odolnosti, skvělého obrazu a pracovního pohodlí. Dnes testovaný počítač z řady ThinkPadů model W530 je kvalitně zpracovaná, velmi odolná a dle testu velmi výkonná pracovní stanice. Repasovaný notebook Lenovo ThinkPad W530 je 15,6“ notebook s všestrannými kvalitami. 

Uživatelská recenze Dell Latitude E5420

Řada Latitude byla navržena pro firmy, kde se očekává vysoký výkon, kompatibilita, mobilita a především spolehlivost. K tomu všemu jsou navíc notebooky designově velmi zajímavě zpracované a tím absolutně odlišné od konkurenčních výrobků. Dell E5420 je velmi elegantní počítač.

Uživatelská recenze Lenovo ThinkPad X250

Notebook s přitažlivým designem, velkým pohodlím a kvalitním výkonem. Kombinace toho nejlepšího a rozumné ceny. Lenovo ThinkPad X250. Počítač s vysokou kompaktností a kvalitním výkonem. Počítač je na svou velikost vybaven dostatečným množstvím portů potřebných pro práci. Lenovo ThinkPad X250 je jednoznačně ultramobilní počítač ve velmi kvalitním provedení, které zajišťuje bezpečí dat a především pohodlí pro práci primárně na cestách.

Uživatelská recenze HP ZBook 15 G2

Měli jsme možnost dlouhodobě vyzkoušet pěkný, kvalitní a obecně profesionální stroj. Viditelně byl navržen tak, aby poskytl spolehlivost v profesionálním prostředí. 15“ HP ZBook sice nevynikne svojí kompaktnosti díky svým rozměrům a především hmotností, ale bezpochyby zaujme vynikajícím výkonem.